سلام و عرض ادب دارم خدمت شما بازدید کننده ی محترم وبسایت آموزشی مدیر وان

تیم مدیروان با مدیریت سرکار خانم غزاله امین امین زاده پژوهشگر ، تحلیلگر و درمانگر کسب و کار و با همراهی جمعی از متخصصین و کارشناسان تشکیل شده است.

تیم مدیروان با هدف ارتقای مهارت های مدیران، صاحبین کسب و کار و کارآفرینان این وب سایت آموزشی را راه اندازی کرده است. و تمام سعی تیم مدیروان براین است که با ارائه ی آموزش های کاربردی و لازم ، در راه اندازی ، توسعه و افزایش بهره وری سازمان ها حامی و کمک رسان کسب و کار ها باشد.

چگونگی راه اندازی وب سایت مدیروان

وب سایت مدیروان در 12 شهریورماه 1397 توسط سرکار خانم غزاله امین زاده راه اندازی شده است. با توجه به پایین بودن بهره وری سازمان ها، افزایش ورشکستگی و سردرگمی مدیران. تیم مدیروان تصمیم گرفتند رسالت خود را در جهت حفظ و رشد کسب و کارها آغاز کنند.

یکی از مهم ترین دلایلی که باعث فروپاشی کسب و کارها در شرایط فشار زا خواهد بود، عدم توانایی کافی برای مواجهه با مشکلات است. و این توانایی تنها بوسیله ی مهارت ها و اطلاعات یک مدیر به وجود می آید!

به همین خاطر تیم مدیروان تصمیم گرفتند با ارائه ی آموزش های کاربردی و راهبردی به مدیران ،صاحبین کسب و کار و همچنین کارآفرینان کمک کند و توانایی لازم را برای رویارویی با مشکلات را در اختیارشان قرار دهد.

از طریق فرم زیر می توانید با ما در تماس باشید